Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Reģistri

Kā reģistrēt dzīvokli zemesgrāmatā

J
jautā:
09. janvārī, 2015
Krista

Man ir noslēgts pirkuma līgums 1998.gadā uz dzīvokli daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā, bet nav piereģistrēts Zemesgrāmatā. Tajā pašā laikā tika uztaisīta inventarizācijas lieta. Kas man tagad jādara, lai piereģistrētu dzīvokli zemesgrāmatā-kur jāiet un cik tas varētu izmaksāt? Paldies par atbildi.

A
atbild:
16. janvārī, 2015
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Par dokumentiem, kas nepieciešami, lai dzīvokļa īpašumu reģistrētu zemesgrāmatā, un maksājumiem, kas ar to saitīti, varat uzzināt Vienotās datorizētās zemesgrāmatas interneta vietnē šeit.

Tehniskās inventarizācijas lieta gan ir novecojusi. Par to sīkāk varat izlasīt LV portāla rakstā „Inventarizācijas lieta un derīguma termiņš”.