Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Finanses

Budžetam jābūt ar paskaidrojumiem

J
jautā:
14. jūnijā, 2011
Biruta Grīslīte

Vai, apstiprinot budžeta grozījumus, jāpievieno paskaidrojuma raksts?

A
atbild:
17. jūnijā, 2011
Lidija Dārziņa
LV portāls

Jautājumā nav konkrēti norādīts, par kādu budžetu ir runa.

Likums „Par pašvaldību budžetiem” paredz, ka republikas pilsētas un novada budžeta projektam pievienojams paskaidrojuma raksts. Tas tiek sagatavots vienlaikus ar gadskārtējo pašvaldības budžeta projektu un ir neatņemama tā sastāvdaļa.