Lasīšanai: 1 minūte

Maznodrošinātajiem pašvaldība var paredzēt sociālo palīdzību

J
jautā:
16. septembrī, 2014
Alla

Sakiet, lūdzu, kādi atvieglojumi paredzēti maznodrošinātam?

A
atbild:
22. septembrī, 2014
Lidija Dārziņa
LV portāls

Dažādi atvieglojumi ir paredzēti cilvēkiem ar invaliditāti, vairākās dzīves situācijās arī trūcīgajiem iedzīvotājiem (ja pašvaldības sociālais dienests ir piešķīris trūcīgas personas statusu), daudzbērnu ģimenēm.

Pašvaldības saistošajos noteikumos var noteikt gan palīdzības veidus, gan atvieglojumus maznodrošinātajiem, piemēram, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumiem. Par to jāuzzina savas pašvaldības sociālajā dienestā.