Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Kā meklēt vietnē „vestnesis.lv”

J
jautā:
20. janvārī, 2014
Raivo Reņģis

Jautājums par mantojuma sludinājuma atrašanu. Ir bijis sludināts Latvijas Vēstnesī līdz 2007.gadam, kur un kā var dabūt informāciju?

A
atbild:
21. janvārī, 2014
Zaida Kalniņa
LV portāls

Lai atrastu sludinājumu oficiālajā izdevumā „Latvijas Vēstnesis”, Jums tas jāmeklē vietnē www.vestnesis.lv, lietojot izvērstās meklēšanas rīku (atrodas vietnes labajā augšējā stūrī).

Tā kā ir zināms, ka vēlaties meklēt oficiālajos paziņojumos (sludinājumos), jāizvēlas tikai šī meklēšanas kategorija - „tikai oficiālajos paziņojumos”. Teksta laukā vēlams ievadīt nepārprotamu pazīmi, piemēram, mantojuma atstājēja vārdu, uzvārdu. Sekojošajā laukā ir jāizvēlas paziņojumu grupa, atverot izkrītošo piedāvājumu - „mantojumu ziņas”. Jānorāda sludinājuma publicēšanas laiks, piemēram, 01.01.2007. – 31.12.20107. Meklētājs atlasīs ievadītajām pazīmēm atbilstošas meklējamās vienības.