Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Par atbildes sniegšanu iesūtītajai e-konsultācijai

J
jautā:
29. novembrī, 2013
Sandra

Labdien! Vēlos uzzināt, vai tiks sniegta atbilde uz 08.11.2013. jautājumu, kas tika reģistrēts ar Nr.3153? Kasācijas sūdzībai iesniegšanas termiņš ir 30 dienas, atbildes uz jautājumu nav jau 21 dienu!

A
atbild:
03. decembrī, 2013
Zaida Kalniņa
LV portāls

Iesūtot e-konsultāciju, lietotājam ir jāiepazīstas (ne tikai jāatzīmē, ka iepazinies) ar šī pakalpojuma lietošanas noteikumiem. Tajos ir norādīts, ka atbildes sagatavošanas laiks ir saistīts ar atbildes sniedzēja iespējām. LV portāls, sniedzot e-konsultācijas, nestrādā online režīmā.

Turklāt Jūsu jautājums ir nevis kādas tiesību normas pamatojuma meklējums, bet gan tiesiskas situācijas skaidrojums, kas personām, kas palīdz sagatavot LV portālam atbildes uz šādām e-konsultācijām, prasa laiku un iedziļināšanos.

Atbilde uz e-konsultāciju vienmēr tiek sniegta. Ja jautājums Jums ir tik svarīgs un uzskatāt, ka tas ietekmēs Jūsu turpmākās iespējas rīkoties, iesakām paralēli meklēt atbildi citviet.