Lasīšanai: 1 minūte

Tiesvedības dokumentu veidlapu paraugi

J
jautā:
21. novembrī, 2013
Anna Bellock

Labdien! Kā pareizi sastādīt tiesas prasījumu, vai ir kādi paraugi? Un vai ir kādi noteikumi dokumenta kārtošanai un tiesas pieprasījuma sagatavošanai bez Civilprocesa likuma? Lieta diezgan vienkārša - firmai ir bankrots, mūsu firma grib saņemt naudu no nodokļiem pēc darījumiem ar šo firmu.

A
atbild:
02. decembrī, 2013
Laura Platace
LV portāls

Vairāku tiesvedības dokumentu veidlapas ir pieejamas Latvijas tiesu portālā: http://www.tiesas.lv/e-pakalpojumi/e-veidlapas

Vēl veidlapu paraugi atrodami Ministru kabineta 2011.gada 11.oktobra noteikumos Nr.783 „Noteikumi par maza apmēra prasībā izmantojamām veidlapām” un Ministru kabineta 2009.gada 21.jūlija noteikumos Nr.792 „Noteikumi par saistību piespiedu izpildīšanas brīdinājuma kārtībā izmantojamām veidlapām”.