Lasīšanai: 1 minūte

Nosaukuma „darījuma vadītājs” klasifikatorā nav

J
jautā:
09. oktobrī, 2013
Inga Perlūhina

Sakiet zem kāda profesijas klasifikatora paiet amata nosaukums "Darījumu vadītājs"?

A
atbild:
11. oktobrī, 2013
Lidija Dārziņa
LV portāls

Kā paskaidroja Labklājības ministrijas speciālisti, Profesiju klasifikatorā nav iekļauts tāds amata nosaukums „Darījuma vadītājs”. Nav skaidrs, ko nozīmē termins „darījums” šajā kontekstā. Saskaņā ar LZA Terminoloģijas komisijas Akadēmisko terminu datubāzi termins „darījums” ir „operācija”, „vienošanās”.