Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Kā mākslinieku darbnīcu pārveidot par dzīvokli

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
20. janvārī, 2023
Jurijs

Man pieder mākslinieku darbnīca puspagrabā, vēlos pārreģistrēt īpašumu par dzīvokli. Kā to izdarīt?

A
atbild:
25. janvārī, 2023
Rīgas dome
Kaspars Līcītis, Zīmola un komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators

Telpas, tai skaitā mākslinieku darbnīcu, var pārveidot par dzīvokli, izstrādājot projekta dokumentāciju – paskaidrojuma raksts, bez telpu pārbūves vai ar to. Paskaidrojuma rakstu izstrādā sertificēts speciālist un iesniedz saskaņošanai pilsētas attīstības departamentā. Paskaidrojuma rakstam jāatbilst Ministru kabineta noteikumos Nr. 693 “Būvju vispārīgo prasību būvnormatīvs LBN 200-21” noteiktajām prasībām.