Lasīšanai: 1 minūte

Invaliditātes apliecību izsniedz Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
30. decembrī, 2022
Laima

Kā var saņemt invalīda apliecību? Lēmums Nr. 21-2022-1452, no 09.12.2022. Paldies!

A
atbild:
02. janvārī, 2023
Lidija Dārziņa
LV portāls

Invaliditāti apliecinošu dokumentu – invaliditātes apliecību – izsniedz Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija (VDEĀVK).

Komisija apliecību izsniedz komisijā klātienē vai nosūta ierakstītā pasta sūtījumā, ievērojot personas iesniegumā norādīto vēlamo apliecības saņemšanas veidu.

Ja neatceraties, kādu apliecības saņemšanas veidu norādījāt kā vēlamo, jāsazinās ar VDEĀVK. E-pasta adrese: konsultacijas@vdeavk.gov.lv, tālruņa numurs: 29632807; 67614885.