Lasīšanai: 1 minūte

Bezdarbnieka pabalstu izmaksā par iepriekšējā mēneša bezdarba periodu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
03. decembrī, 2022
Diāna

Labdien! Vai, iestājoties darba attiecībās un izbeidzot bezdarbnieka statusu 12. decembrī, tiks izmaksāts pabalsts par novembri un decembra nedēļu? Un vai pabalsts tiks izmaksāts uzreiz vai pēc kāda noteikta laika?

A
atbild:
11. decembrī, 2022
Lidija Dārziņa
LV portāls

Bezdarbnieka pabalstu izmaksās par to periodu, kamēr būs bezdarbnieka statuss un vēl nebūs darba attiecību. Tātad maksājums būs par decembra tik dienām, par kurām ir tiesības uz pabalstu. Pabalstu izmaksā par iepriekšējā mēneša bezdarba periodu.