Lasīšanai: 1 minūte

Ja bankas darbinieks neinformē par parādu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
23. novembrī, 2022
Jeļena

31.10.2022. tika pārtrauktas attiecības ar banku, parakstīti visi papīri, un konts tika slēgts. Pēc mēneša banka pieprasa parādu 100 eiro apmērā. Vai ir jāmaksā, ja vainīgs bankas darbinieks? Kur dabūt informāciju par parāda izveidošanu?

A
atbild:
30. novembrī, 2022

Minētajā situācijā jums būtu jāvēršās ar iesniegumu attiecīgajā bankā un jālūdz rakstveidā sniegt informāciju par parādu un tā izveidošanās pamatu. Ja parāds bija jādzēš vienlaicīgi ar attiecību pārtraukšanu ar banku un darbinieks par to jūs neinformēja, tad tā, protams, ir kļūda, bet tā vispārējā gadījumā neatbrīvo no tiesiski nodibinātu saistību izpildes.