Lasīšanai: 1 minūte

Vai ir pabalsts pēc atbrīvošanas no ieslodzījuma vietas

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
25. oktobrī, 2022
Anonīms

Labdien! Vēlos noskaidrot, kāds ir vienreizējais pabalsts personai, kura ir tikusi atbrīvota no ieslodzījuma vietas un ir deklarēta Aizkraukles novadā, Koknesē?

A
atbild:
02. novembrī, 2022
Lidija Dārziņa
LV portāls

Materiālo atbalstu saviem iedzīvotājiem dažādās dzīves situācijās nodrošina pašvaldība, tostarp pašvaldība var būt paredzējusi vienreizēju pabalstu cilvēkam pēc atgriešanās no ieslodzījuma vietas. Ikvienam iedzīvotājam, kuram nav ienākumu vai ir ļoti mazi ienākumi, vai arī krīzes un citās situācijās, ir tiesības vērsties sociālajā dienestā, lai uzzinātu, kādas ir iespējas saņemt materiālo un citu atbalstu.

Aizkraukles novada Sociālās palīdzības nodaļas tālruņa numurs: 64901025.