Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pensijas

Vai iesniegumu pensijas piešķiršanai var iesniegt elektroniski

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
08. septembrī, 2022
Gerda

Vai var elektroniski iesniegt iesniegumu par vecuma pensijas saņemšanu?

A
atbild:
12. septembrī, 2022

Vecuma pensiju var pieprasīt arī elektroniski, aizpildot iesniegumu portālā Latvija.lv. Jāizvēlas e-pakalpojums “E-iesniegums VSAA pakalpojumiem” un iesniegums vecuma pensijas piešķiršanai.