Lasīšanai: 1 minūte

Kur jāvēršas, lai labotu kļūdu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
07. septembrī, 2022
Jeļena

Labdien! Kāpēc manas tiesības zemesgrāmatā ir reģistrētas, pamatojoties uz pirkuma līgumu, ja īstenībā tas bija dāvinājuma līgums? Kadastra numurs: 01009145941, Kreimeņu iela 3-9, Rīga. Ja tā ir kļūda, vai to var novērst?

A
atbild:
12. septembrī, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Lai novērstu kļūdu, jums būtu jāvēršas tajā rajona (pilsētas) tiesā, kurā kārtojāt dokumentus.