Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Kas jādara, lai par atkritumiem maksātu tikai viena persona

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
14. augustā, 2022
Edgars

Sveiki! Dzīvoklī ir deklarēti četri vienas ģimenes locekļi, bet tajā uzturas un dzīvo tikai viena persona. Par atkritumiem jāmaksā visiem četriem cilvēkiem. Kas jādara, lai maksātu tikai viena persona? Pārējie trīs cilvēki dzīvo ārzemēs. Paldies!

A
atbild:
17. augustā, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Lai tikai viena persona maksātu par atkritumiem, pārējās trīs, kuras faktiski dzīvoklī nedzīvo, dzīvokļa īpašniekiem ir jāizdeklarē no sava īpašuma.

Vairāk par to, kā norēķinās par atkritumiem daudzdzīvokļu mājā, lasāms publikācijā “Kā dzīvokļu īpašnieki maksā par pakalpojumiem, kuri nav mērāmi”.