Lasīšanai: 1 minūte

Sods par transportlīdzekļa vadīšanu tiesību izmantošanas lieguma laikā

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
13. augustā, 2022
Pāvels

Labdien! Ar kādām sekām jārēķinās cilvēkam, kuram ir auto vadīšanas tiesību liegums uz 6 mēnešiem par ātruma pārsniegšanu, ja viņš turpinās braukt?

A
atbild:
16. augustā, 2022
Sandis Zellis
jurists

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likuma 51. panta ceturto daļu par transportlīdzekļa vadīšanu, ja ir spēkā Jūsu minētais transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam astoņu naudas soda vienību apmērā jeb 40 eiro.