Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Kam pašvaldības dzīvoklī ir jāmaina durvis un logi

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
13. augustā, 2022
Andris

Ja pašvaldība piešķir dzīvokli, kurā ir nepieciešams nomainīt logus un durvis, kam tas ir jādara? Esmu otrās grupas invalīds, bez kājas. Man piedāvāja to veikt pašam, noslēdzot apmaksu uz 10 gadiem.

A
atbild:
17. augustā, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Pašvaldība ir tiesīga izīrēt tai piederošu dzīvojamo telpu likumā “Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā” noteiktajām personām, ievērojot šī likuma un Dzīvojamo telpu īres likuma noteikumus, kā arī pašvaldības saistošos noteikumus.

Pienākumu veikt logu un durvju nomaiņu nosaka starp jums un pašvaldību noslēgtais īres līgums. Ja līgumā nav iekļauts šāds punkts, tad tā ir abu pušu vienošanās.