Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Skola

Darbinieka pārcelšana citā amatā uz noteiktu laiku

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
09. jūnijā, 2022
Skolotāja

Labdien! Skolotāja piekrīt uz laiku veikt vadītāja pienākumus. Ar iesniegumu viss oficiāli. Vai skolotājs var saglabāt savu pedagoga vietu uz šo laiku par to nesaņemot atalgojumu? Kā to oficiāli var sakārtot.

A
atbild:
29. jūnijā, 2022
Zaida Kalniņa
LV portāls

Jūsu jautājumā norādītajā situācijā skolotājs, ar kuru noslēgts darba līgums uz nenoteiktu laiku, nevar zaudēt savu ieņemamo amatu. Ir izdodams rīkojums par skolotāja pārcelšanu vadītāja amatā uz noteiktu laiku, minot termiņu vai apstākļus, kas rīkojumu atceļ.

Attiecīgi skolotāja amata pienākumu izpildei uz laiku ar rīkojumu tiek noteikts aizvietotājs no esošo skolotāju vidus vai ar jaunu darbinieku tiek noslēgts darba līgums uz noteiktu laiku par skolotāja pienākumu izpildi.