Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Vai dūmvads ir ēkas daļa

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
26. maijā, 2022
Mārīte

Labdien! Ārpus mājas, pie mājas sienas, ir uzstādīts dūmvads. Pilnībā no apakšas līdz jumtam. Vai tā ir konstrukcija vai būve?

A
atbild:
16. jūnijā, 2022
Rīgas dome
Kaspars Līcītis, Zīmola un komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators

Lai precīzāk atbildētu uz jautājumu, būtu jāzina, no kāda materiāla dūmvads ir izgatavots – mūrēts, keramiskais, metāla. Tomēr to būtu pareizāk uzskatīt par ēkas daļu – dūmvads nav atsevišķa būve.