Lasīšanai: 1 minūte

Darbinieka individuālais darba gads

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
22. maijā, 2022
SanijaK

Labdien! Esmu noslēgusi darba līgumu 22.07.21. un sākusi strādāt ap to laiku. Kad būs nostrādāts gads, proti, mans individuālais darba gads? Vai 22.07.22. jau jābūt vienam gadam, kopš sāku strādāt? Vai arī viens gads būs pagājis augustā?

A
atbild:
30. maijā, 2022
Zaida Kalniņa
LV portāls

Darbinieka individuālais darba gads iesākas ar dienu (datumu), kad ir noslēgts darba līgums, un ilgst līdz nākamā gada attiecīgajam datumam. Ja jūsu darba līgums ir noslēgts 22.07.2021., tad jūsu darba gads ilgst līdz 21.07.2022. Attiecīgi 22.07.2022. sākas nākamais darba gads.