Lasīšanai: 1 minūte

Uzturlīdzekļu piedziņai prasību var iesniegt pēc savas dzīvesvietas adreses

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
02. maijā, 2022
Sigita

Kurā Latvijas iestādē man jāvēršas, lai piedzītu alimentus no bērna tēva? Dzīvoju Daugavpilī.

A
atbild:
31. maijā, 2022

Labdien! Ja pastāv nepieciešamība piedzīt uzturlīdzekļus tiesas ceļā, tad saskaņā ar Civilprocesa likuma 28. panta otro daļu prasībās par uzturlīdzekļu piedziņu prasītājs var celt tiesā pēc savas deklarētās dzīvesvietas adreses.

Tiesu piekritību pēc dzīvesvietas adreses var noskaidrot šeit.