Lasīšanai: 1 minūte

Kur jāvēršas jautājumā par grāvja sakopšanu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
12. aprīlī, 2022
Ramona

Labdien! Kur vērsties, lai ierosinātu Rīgas pašvaldības teritorijai piederošo grāvju sakopšanu un apsaimniekošanu? Ir vēlme uzsākt pārrunas par Inčukalna ielas (Ziemeļu rajons, Rīga) grāvja apsaimniekošanu, jo tas ir aizaudzis un pārplūdis. Līdz ar to māju pagalmos un pagrabos krājas liekais ūdens. Ļoti gaidīšu atbildi!

A
atbild:
20. aprīlī, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Jums būtu jāvēršas Rīgas domes Mājokļu un vides departamentā. Informācija departamenta mājaslapā liecina, ka iesniegumus, rēķinus, aktus un citus dokumentus tiek lūgts atstāt ēkas Brīvības ielā 49/53, Rīgā, 1.stāvā izvietotajā pastkastē, sūtīt pa pastu, elektronisko pastu dmv@riga.lv vai sazinoties telefoniski pa tālruni 67474700.

Pakalpojumi, kurus nav iespējams sniegt attālināti, tiek sniegti klātienē pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni – 6747 4700.