Lasīšanai: 1 minūte

Ja parādu piedziņas lietā ir izveidojusies pārmaksa

J
jautā:
10. aprīlī, 2022
Konstantins

Tiesu izpildītājs atsauca rīkojumu par naudas ieturēšanu no algas, bet grāmatvede viņam kļūdas pēc pārskaitīja naudu. Kā šo summu atgūt? Un vai vispār tas ir iespējams? Man izmaksāja nepilnu algu, tādēļ nevaru apmaksāt visus ikmēneša rēķinus. Kā rīkoties?

A
atbild:
14. aprīlī, 2022
Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padome
Līna Lontone, sabiedrisko attiecību speciāliste

Ja lietā ir izveidojusies pārmaksa, tad, visticamāk, tiesu izpildītājs atmaksu veiks automātiski, nekādas papildu darbības no parādnieka puses nav nepieciešamas. Taču, lai pārliecinātos par to, cik ātri atmaksa tiks veikta, būtu jāsazinās ar tiesu izpildītāju, kura lietvedībā izpildu lieta bija reģistrēta.