Lasīšanai: 1 minūte

Ārvalstu vēstniecības sniedz atbalstu savas valsts pilsoņiem

J
jautā:
02. aprīlī, 2022
olita

Labdien! Mans bērns ir dzimis Īrijā, un ir tāda situācija, ka bērnam dzimšanas apliecībā ir ierakstīts mans uzvārds kā otrs vārds. Latvijas dzimtsarakstu nodaļā apgalvo, ka viņi neko nevar izlabot. Man nav tādas iespējas tagad doties uz Īriju, ko mums darīt?

A
atbild:
06. aprīlī, 2022

Diemžēl LV portāla kompetencē neietilpst Īrijas tiesību aktu pārzināšana, tāpēc, pieņemot, ka jūsu bērns ir Īrijas pilsonis, ieteiktu jums vērsties Īrijas vēstniecībā, kas atrodas Latvijā.

Īrijas vēstniecības Latvijā mājaslapā ir pieejama kontaktinformācija un informācija par apmeklētāju pieņemšanas kārtību.