Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Veselība

Kāpēc nemaksā 20 eiro, ja seniors vakcinējās janvārī

J
jautā:
22. martā, 2022
Nadezda

Labdien! Janvārī tika veikta vakcinācija pret Covid-19. Kāpēc cilvēks nesaņem pabalstu 20 eiro apmērā?

A
atbild:
25. martā, 2022
Lidija Dārziņa
LV portāls

20 eiro pabalstu mēnesī maksā Latvijā dzīvojošām personām, kuras līdz 2021. gada 31. decembrim bija sasniegušas 60 gadu vecumu un bija pabeigušas pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19.

Tātad, lai iegūtu tiesības uz šo 20 eiro atbalstu mēnesī, vakcinācija bija jāpabeidz līdz pagājušā gada 31. decembrim.