Lasīšanai: 1 minūte

Vai noslēgt laulību ir iespējams jebkurā pašvaldībā

J
jautā:
05. martā, 2022
Linda

Vai noslēgt laulību ir iespējams jebkurā pašvaldībā (nav obligāti savā vai līgavaiņa deklarētajā)?

A
atbild:
12. martā, 2022

Jums ir tiesības pašiem izvēlēties, kurā pašvaldībā vēlaties slēgt laulību, saskaņā ar Civillikumā 41. pantā un Civilstāvokļa aktu reģistrācijas likumā noteikto. Papildu informācija un iesnieguma forma ir pieejami Latvija.lv.

Kopš 2013. gada laulību var noslēgt jebkurā izvēlētajā vietā, ja tiek nodrošināti laulības reģistrācijai piemēroti apstākļi. Vairāk par to lasiet šeit.