Lasīšanai: 1 minūte

Vai var nomainīt sociālā dzīvokļa statusu

J
jautā:
03. martā, 2022
natalija

Dzīvoju Jūrmalā, īrēju sociālo dzīvokli jau piecus gadus, parādu nav, katru trešo mēnesi vajag pagarināt trūcīgā statusu man, bērniem un vīram. Gribēju pajautāt, vai es varu noņemt no šī dzīvokļa sociālā dzīvokļa statusu un mainīt to uz pašvaldības dzīvokļa statusu, lai pagarinātu līgumu reizi trīs gados?

A
atbild:
10. martā, 2022
Lidija Dārziņa
LV portāls

Dzīvokļi pieder pašvaldībai, un tā savos saistošajos noteikumos par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā paredzētajā kārtībā var lemt, kā ar tiem rīkoties. Pašvaldība jums šo dzīvokli ir izīrējusi, tas nedod tiesības īrniekam mainīt dzīvokļa statusu. Vai tas varētu būt iespējams pašvaldības noteiktā kārtībā, jāuzzina Jūrmalas pašvaldībā.