Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Kā iegūt informāciju par dzīvokļa parādsaistībām

J
jautā:
01. martā, 2022
Olga

Labdien! Ja es vēlos pirkt dzīvokli, kā man uzzināt, vai nav parādsaistību, kuras pāries uz manis, kur to var redzēt? Kādi papīri nepieciešami, pērkot dzīvokli?

A
atbild:
02. martā, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Lai uzzinātu par parādsaistībām, varat vērsties pie nama apsaimniekotāja.

Jāatzīmē, ka jaunais dzīvokļa īpašnieks neatbild par parādiem, kas radušies laikā, kad dzīvoklis piederēja iepriekšējam īpašniekam, ja vien pirkšanas un pārdošanas līgumā netiek noteikts citādi.