Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Vai iespējams parāda atmaksas grafiks

J
jautā:
14. februārī, 2022
Saule

Labdien! Nesen iegādājos dzīvokli ar komunālo parādu. Tā kā parādu apņēmos segt es, tad dzīvoklis ir uz mana vārda, bet vēl nav ierakstīts zemesgrāmatā. Pāris tūkstošus samaksāju īpašniekam, un pāris tūkstoši ir parāds. Gribēju paņemt kredītu, taču nesekmīgi: esmu pašnodarbinātā persona, tāpēc kredītu man nedod. Vai ir iespēja, ka es vienojos un komunālo parādu veicu palēnām? Katru mēnesi pārskaitot komunālajam dienestam zināmu summu? Kur man vērsties pēc palīdzības? Paldies! Ļoti gaidīšu atbildi!

A
atbild:
17. februārī, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Jums ir jāvēršas pie katra komunālā pakalpojuma sniedzēja, piemēram, siltumenerģijas piegādātāja, ūdens un kanalizācijas pakalpojumu sniedzēja. Abpusēji vienojoties, ir iespēja sastādīt individuālu parāda atmaksas grafiku, bet ir jāvērtē katrs gadījums individuāli.