Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Mazdārziņš un moduļa māja

J
jautā:
21. janvārī, 2022
Kārlis

Labdien! Jautājums par mazdārziņiem Rīgā. Ir doma noīrēt mazdārziņa zemi. Vai mazdārziņos drīkst novietot vienstāva moduļu ēku līdz 60 m2, un vai drīkst mazdārziņos izveidot kanalizāciju (bioloģisko, septiķa vai grodu kanalizāciju), kā arī ievilkt elektrību? Paldies par palīdzību.

A
atbild:
25. janvārī, 2022
Rīgas dome
Īpašuma departaments

Šāda apjoma būves mazdārziņos (ģimenes dārziņā) novietot nedrīkst. Par atļautās kanalizācijas veidiem aicinām iedzīvotāju konsultēties ar Mājokļu un vides departamentu. Elektrības ievilkšana konkrētajā teritorijā teorētiski ir iespējama.