Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Reģistri

Kādā kārtībā bērns jāpiesaka bērnudārzā, ja mainās dzīvesvieta

J
jautā:
19. janvārī, 2022
Paula

Labdien! Bērnam no dzimšanas bija pieteikts bērnudārzs Tukumā, taču nolēmām pārvākties uz Bausku sakarā ar dzīvokļa iegādi. Vai, piesakoties rindā kādā no Bauskas bērnudārziem, būs, jāgaida vēlreiz pusotru gadu vai sakarā ar to, ka bērns bija pieteikts citā pilsētā, ir iespēja bērnudārzā tikt vismaz ar šā gada septembri? Šobrīd rinda Tukumā vēl nav pienākusi, bērnam pusotrs gads.

A
atbild:
27. janvārī, 2022

Bērna uzņemšana pirmsskolas izglītības iestādē ir katras pašvaldības autonoma funkcija atbilstoši likumam par pašvaldībām 15. pantam.

Informācija par kārtību, kādā ir jāpiesaka bērns Bauskā pirmsskolas izglītības iestādē (bērnudārzā), ir pieejama šeit.