Lasīšanai: 1 minūte

Vai garāža ir bezmantinieka manta

J
jautā:
14. janvārī, 2022
Ludmila

Garāžu īpašnieku kooperatīvā ir neprivatizētas garāžas. Ir situācija. Atnāca sieviete. Viņai nomira vīrs, kuram palika neprivatizēta garāža. Vīrs turēja garāžu no paša sākuma pēc kooperatīva garāžu nodošanas ekspluatācijā. Par to nav nekādu dokumentu. Kas jādara šajā situācijā? Cik saprotu, garāža ir bezsaimnieka manta.

A
atbild:
19. janvārī, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Sievietei ir jāvēršas pie notāra un jākārto mantojuma lieta. Visticamāk, mirušais vīrs bija garāžu kooperatīva biedrs. Iespējams, ir saglabājušies kādi dokumenti par garāžas lietošanas tiesībām.

Pēc iepazīšanās ar visiem dokumentiem notārs arī ieteiks, kā rīkoties.