Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Ja vēlas mainīt apkures veidu

J
jautā:
02. janvārī, 2022
Veronika

Labdien! Mani uztrauc tāds jautājums: mums ir privātīpašums, bet mājā ir divi dzīvokļi un divi atsevišķi saimnieki. Viens izlēma ievest savā dzīvoklī gāzes apkuri. Vai ir jāprasa atļauja otrajā dzīvoklī dzīvojošajām personām? Kādiem projektiem ir jābūt otrā dzīvokļa īpašnieku parakstītiem, atļautiem? Paldies!

A
atbild:
11. janvārī, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Jums būtu jāvēršas vietējās pašvaldības būvvaldē, lai noskaidrotu, kādi ir domes saistošie noteikumi attiecībā uz apkures veidiem dzīvojamās mājās noteiktās pašvaldības teritorijās un kādas atļaujas un saskaņojumi ir vajadzīgi.