Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Cik liela platība zemes īpašniekam ir jākopj

J
jautā:
14. decembrī, 2021
Ilga

Labdien! Privātmājas zemes robeža sakrīt ar sarkano līniju, un žogs ir izbūvēts pa zemes robežu. Privāts sektors ar ļoti šauru zemes ceļu. Konkrēti interesē Ludzas pilsēta. Cik daudz (cik lielu platību, joslu ) zemes īpašniekam ir pienākums sakopt (pļaut, tīrīt no sniega, lapām utt.)? Paldies!

A
atbild:
27. decembrī, 2021
Ludzas novada pašvaldība
Jana Dukaļska, sabiedrisko attiecību speciāliste

Zemes īpašniekam ir pienākums kopt zemi līdz ceļam vai ietvei. Sarkanā līnija kā tāda dabā neeksistē, tā ir paredzēta būvniecības vajadzībām.