Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Kāda ir kārtība, lai likvidētu vai izveidotu iebrauktuves

J
jautā:
25. oktobrī, 2021
Raimonds

Pēc kādas kārtības ceļu rekonstrukcijas gadījumā “Latvijas Valsts ceļi” un ceļu remontdarbu veicējs drīkst izveidot iebrauktuves un/vai likvidēt tās bez iepriekšējas īpašnieka informēšanas?

A
atbild:
27. oktobrī, 2021
Inese Helmane
LV portāls

LV portāls jau iepriekš informēja, ka Ministru kabineta 2008. gada 7. jūlija noteikumu Nr. 505 “Noteikumi par pašvaldību, komersantu un māju ceļu pievienošanu valsts autoceļiem” IV sadaļas “Esošo ceļu pievienojumu pārveidošanas un likvidēšanas kārtība” 19.—23. punkts nosaka ceļa pievienojuma pārbūves vai likvidēšanas kārtību.