Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Kas remontē celiņus apkārt mājai

J
jautā:
23. oktobrī, 2021
Jelena

Кто в Риге занимается ремонтов дорожек около дома? Раунас 58. корп. 7 часть ям заасфальтирована, а часть нет.

Kas Rīgā nodarbojas ar celiņu remontu apkārt mājai? Raunas ielā 58, 7. korpuss – daļa celiņa ir noasfaltēta, bet daļa – nav.

A
atbild:
26. oktobrī, 2021
Rīgas dome
Mārtiņš Vilemsons, Ārējās komunikācijas nodaļas vadītāja p. i.

Tas ir atkarīgs no zemes piederības. Ja zeme ir piesaistīta mājai, tad par celiņu remontēšanu iedzīvotājiem jāizlemj kopsapulcē un ir jāvienojas par finansējuma piešķiršanu. Ja zeme ir pašvaldības īpašumā, tad jāvēršas Apkaimju iedzīvotāju centrā, bet, ja zeme ir privāta, tad jāvienojas ar zemes īpašnieku.