Lasīšanai: 1 minūte

Vai drīkstu strādāt kā speciālais pedagogs?

J
jautā:
21. oktobrī, 2021
Līga S.

Labdien! Man ir iegūta augstākā pedagoģiskā izglītība ar kvalifikāciju pirmsskolas izglītībā un sākumskolas skolotājs (RPIVA) + 80 stundu kvalifikācijas paaugstināšanas kursi ar kvalifikāciju – speciālās izglītības skolotājs (Rēzekne). Vai mani drīkst tarificēt kā speciālo pedagogu vispārējās pirmsskolas izglītības iestādē? Vai es drīkstu strādāt kā speciālais pedagogs (rakstīt atzinumus pedagoģiskajai komisijai, veidot individuālos plānus, strādāt ar bērniem ar un bez piešķirtiem programmu kodiem)? Paldies!

A
atbild:
27. oktobrī, 2021
Izglītības kvalitātes valsts dienests
Jana Veinberga, vecākā eksperte

Lai atbildētu precīzi, būtu nepieciešams iepazīties ar attiecīgajiem izglītības dokumentiem. Tādēļ aicinām vērsties Izglītības kvalitātes valsts dienestā ar lūgumu sniegt skaidrojumu, nosūtot izglītības dokumentu kopijas uz e-pastu ikvd@ikvd.gov.lv.