Lasīšanai: 1 minūte

Apstādījumu uzturēšanas kārtība

J
jautā:
15. oktobrī, 2021
Inguna

Kādas darbības Rīgas pilsētas apstādījumu uzturēšanas un aizsardzības saistošie noteikumu kontekstā ir publisko apstādījumu bojāšana, neskaitot mehānisko transportlīdzekļu novietošanu? Vai tas, ka privātpersona par saviem līdzekļiem atjauno (uzber un izlīdzina melnzemi, iesēj un laista zālienu) privātā autotransporta izbraukāto pašvaldības zaļo zonu, ir apstādījumu bojāšana? Ar kādām metodēm ir atļauts pasargāt jauniesētu zālāju no izbraukāšanas un izbradāšanas?

A
atbild:
19. oktobrī, 2021

Jebkuras iecerētās darbības Rīgas pilsētas pašvaldībai piederošajā zaļajā zonā jāsaskaņo ar Rīgas domes Īpašuma departamentu. Attiecīgi Īpašuma departaments komunicēs ar katras konkrētās teritorijas apsaimniekotāju,  ja būs jāiegūst papildu informācija.