Lasīšanai: 1 minūte

Traktorista vadīšanas tiesību atjaunošana

J
jautā:
08. oktobrī, 2021
Uldis

Labdien! Manai traktorista apliecībai beidzās termiņš. Kā to varu atjaunot? Paldies! Ar cieņu, Uldis.

A
atbild:
26. oktobrī, 2021

Traktortehnikas vadītāju apliecības atjaunošanu Jūs varat veikt jebkurā VTUA filiālē.

Ņemot vērā Covid-19 vīrusa izplatības ierobežojumus, rekomendējam sākotnēji sazināties ar Jums tuvāko filiāli un noskaidrot apmeklētāju pieņemšanas kārtību.