Lasīšanai: 1 minūte

Vai var sniegt asistenta pakalpojumus citas darbavietas atvaļinājuma laikā

J
jautā:
22. septembrī, 2021
Linda.

Labdien! Sniedzu asistenta pakalpojumus savam tēvam, 1. grupas invalīdam. Zinu, ka A darba nespējas un B darba nespējas lapas laikā asistenta pakalpojumus nevar sniegt un nostrādātās stundas slimošanas laikā neapmaksā. Kā ir, ja esmu atvaļinājumā strādāju arī savā pamatdarba vietā)? Vai atvaļinājuma laikā varu rakstīt, cik stundu esmu nostrādājusi, sniedzot asistenta pakalpojumu?

A
atbild:
27. septembrī, 2021
Lidija Dārziņa
LV portāls

Ja pamatdarba vietā ir atvaļinājums, tas neierobežo tiesības turpināt sniegt asistenta pakalpojumus.