Lasīšanai: 1 minūte

Vai parādsaistību dēļ var liegt izbraukt no valsts

J
jautā:
14. septembrī, 2021
Antonija

Labdien! Man ir daudz kredītparādu, un es dzīvoju citā valstī. Vai var būt tā, ka tad, kad es gribēšu atbraukt atpakaļ uz Latviju, man tiks liegta izbraukšana no Latvijas? Kredīti netiek apmaksāti, vairāki jau nodoti tiesā utt. Vēlos uzzināt, kā tas strādā pēc likuma.

A
atbild:
23. septembrī, 2021

Parādsaistības un izpildu lietu esamība pie tiesu izpildītāja nav par pamatu tam, lai persona nevarētu izbraukt no valsts.