Lasīšanai: 1 minūte

Daļu atsavināšana

J
jautā:
03. septembrī, 2021
Zinta Mielava

Labdien! Man pieder uzņēmums (akcijas SIA), kurš savu darbību ir apturējis jau vairākus gadus. Valdes priekšsēdētājam ierakstītā vēstulē nosūtīju notariāli parakstītu iesniegumu, ka vēlos savas 5 daļas nodot sabiedrībai un veikt izmaiņas Uzņēmumu reģistrā, kā to paredz Komerclikuma 192. panta 3. punkts. Tā kā valdes priekšsēdētājs to līdz šim nav veicis, man pašai paraksta tiesību nav, kā rīkoties, lai izmaiņas notiktu?

A
atbild:
13. septembrī, 2021

Iespējams, situāciju varētu risināt, informējot par atteikšanos no savam daļām pārējos dalībniekus, kas varētu iniciēt valdes sastāva maiņu, pēc kuras veikt izmaiņas UR.