Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Vadīšanas tiesību atņemšana

J
jautā:
07. jūlijā, 2021
Ernests

Tika atņemtas tiesības uz gadu par ātruma pārsniegšanu ar A2 kategoriju. Kas būs jādara pēc gada, lai tās atjaunotu? Vai būs jākārto teorijas jautājumi un braukšanas eksāmens?

A
atbild:
09. jūlijā, 2021

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likuma 29. panta 4.1 punktu, ja personai transportlīdzekļu vadīšanas tiesības ir atņemtas uz laiku līdz gadam, persona, lai atjaunotu transportlīdzekļu vadīšanas tiesības, normatīvajos aktos par transportlīdzekļu vadīšanas tiesību iegūšanu un atjaunošanu noteiktajā kārtībā nokārto teorētisko eksāmenu.