Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Vai kāds slepus var pieslēgties privātam ūdensskaitītājam

J
jautā:
06. jūlijā, 2021
Iveta

Vai pastāv iespēja, ka daudzdzīvokļu mājā kāds cits varētu pieslēgties ūdensskaitītājiem, kas uzstādīti manā dzīvoklī? Ja tāda iespēja pastāv, tad kā noskaidrot, vai kāds ir pieslēdzies?

A
atbild:
09. jūlijā, 2021
Inese Helmane
LV portāls

Daudzdzīvokļu mājā pieslēgties pie dzīvokļa individuālajiem skaitītājiem nav iespējams. Ik pa četriem gadiem skaitītājiem ir jāveic verifikācija jeb pārbaude. Verificēšanu drīkst veikt firmas, kuras akreditētas Standartizācijas, akreditācijas un metroloģijas centra Latvijas Nacionālajā akreditācijas birojā.

Patlaban tiek ražoti skaitītāji ar trīs precizitātes klasēm (A, B un C).