Sprieduma izpilde

J
jautā:
15. jūnijā, 2021
Laila

Labdien! Vīram ar tiesas lēmumu bija piespriests prasītājai izmaksāt noteiktu summu, kuru atļāva ik mēnesi maksāt pa nelielām iemaksām. Dažus mēnešus vīrs nemaksāja savu iemeslu pēc, bet šobrīd vīrs gribēja samaksāt visu summu par pieciem nemaksātiem mēnešiem, bet norādītais konta numurs vairs neeksistē. Bankas nedod informāciju trešajai personai. Vīrs rakstīja e-pasta vēstuli prasītājas advokātei ar lūgumu uzrādīt pašreizējo prasītājas kontu, bet atbildes nav. Ko darīt? Kā un kur vēl vērsties šajā situācijā? Paldies!

A
atbild:
07. jūlijā, 2021

Tā kā saziņa ar prasītājas pārstāvi nebija rezultatīva, rekomendējam jūsu vīram (ja tas ir iespējams) sazināties ar prasītāju, piemēram, nosūtot ierakstīta pasta sūtījuma veidā informācijas pieprasījumu par kredītiestādi, kurā ieskaitāmi naudas līdzekļi saskaņā ar tiesas spriedumu. Par minēto faktu (sprieduma izpildes neiespējamību) arī būtu vēlams informēt tiesu, kura taisīja minēto spriedumu. Informācijā jānorāda, ka sprieduma izpilde ir neiespējama prasītāja kredītiestādes norēķinu konta neesamības (slēgšanas) dēļ. Jebkurā gadījumā aicinām jūs saglabāt visus pierādījumus par sprieduma izpildes neiespējamību un mēģinājumu sazināties ar prasītāju un viņas pārstāvi.