Ar jautājumiem par izglītības procesu jāvēršas skolā vai IKVD

J
jautā:
14. aprīlī, 2021
Vija

Labdien! 12. klases skolēns mācību gada beigās matemātikā saņēma vērtējumu 4, CE matemātikā, piemēram, 2%. Otrajā gadījumā 4 balles matemātikā gadā, CE matemātikā 8%, piemēram. Abos šajos gadījumos skolēni vēlas labot savas atzīmes. Šīs 4 balles gadā un CE 2% un 8%. Kā varētu uzlabot gada atzīmi matemātikā un CE? Pārējie CE ir sekmīgi, un visos pārējos priekšmetos atzīmes gadā ir virs 7 ballēm. Šie gadījumi ir vispārējā izglītības programmā (kods: 31011014). Vai ir iespējams iestāties kādā vidusskolas programmā un uzlabot šo matemātikas un CE atzīmi, lai varētu tālāk mācīties universitātē? Vai arī, ja iestāsies tajā pašā 12. klasē, tad priekšmetos, kuros ir 7 balles, būs atkal jāraksta kontroldarbi?

A
atbild:
20. aprīlī, 2021

Informāciju par iespēju labot gada atzīmi aicinām noskaidrot pie konkrētās izglītības iestādes pedagogiem vai vadītāja. Konsultācijas ar izglītības procesu saistītos jautājumos sniedz Izglītības kvalitātes valsts dienests. Detalizēta informācija par iesniegumu izskatīšanas kārtību IKVD pieejama šeit.