Lasīšanai: 1 minūte

Rīkojuma izpilde

J
jautā:
08. aprīlī, 2021
Sandis ĶEMERS

Labdien! Vai “Latvijas pasts” no mana konta var paņemt naudu no 500 eiro bērnu vienreizējā pabalsta (7 reizes pa 15 eiro), kā viņi uzrāda izdrukā (ZTI un VID inkaso viena rīkojuma izpilde) bez konkrēta vārda un uzvārda? “Latvijas pasts” nedomā atdot šo naudu.

A
atbild:
05. maijā, 2021

Jūsu jautājumā ietvertā informācija nav pietiekama, lai sniegtu precīzu atbildi.

Acīmredzot šie norādītie 15 eiro ir komisijas maksa, ko “Latvijas pasts” ietur, pieņemot izpildei zvērināta tiesu izpildītāja un VID rīkojumu par konta apķīlāšanu. Komisijas maksa izriet no līguma starp jums kā klientu un “Latvijas pastu” kā pakalpojuma sniedzēju.

Jums var ieteikt “Latvijas pastā” noskaidrot uzņēmuma piemēroto komisijas maksu sarakstu.