Lasīšanai: 1 minūte

Bezdarbnieka palīdzības pabalstu nepiešķir, ja tiek saņemta pensija

J
jautā:
06. aprīlī, 2021
Ilmārs

Vai pienākas bezdarbnieka palīdzības pabalsts bezdarbniekam, kurš ir trešās grupas invalīds?

A
atbild:
17. aprīlī, 2021
Lidija Dārziņa
LV portāls

Ja persona saņem valsts pensiju, tātad arī tad, ja saņem invaliditātes pensiju, viņa vienlaikus nevar saņemt bezdarbnieka palīdzības pabalstu.

Tas noteikts likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”.