Kā noformēt iesniegumu uzņēmuma vadībai

J
jautā:
11. martā, 2021
Aija

Labdien! Mēs, darbinieki, vēlamies uzrakstīt kolektīvo sūdzību. Neesam apmierināti ar atalgojumu, vēlamies, lai to paaugstina. Kā pareizi uzrakstīt šāda veida sūdzību, un kam tā jāadresē? Mums ir nodaļas vadītājs un rūpniecības vadītājs.

A
atbild:
16. martā, 2021
Zaida Kalniņa
LV portāls

Visi uzņēmuma finanšu jautājumi, to skaitā arī darbinieku darba samaksa, ir uzņēmuma vadības kompetence. Tāpēc situācijā, ja darbinieki ir izlēmuši kolektīva vārdā vērsties ar iesniegumu pie vadības par darba samaksas sistēmas izmaiņām, iesniegums ir adresējams uzņēmuma augstākajai vadībai – valdes priekšsēdētājam. Iesniegums ir fiziski jāparaksta visiem iesniedzējiem, un tajā jānorāda precīzi katra parakstītāja vārds un uzvārds. Iesniegums ir iesniedzams uzņēmuma lietvedei 2 eksemplāros – vienu no tiem pēc reģistrācijas paturot pie darbinieku pārstāvja.

Iesnieguma teksts varētu būt šāds:

SIA “Nosaukums”

valdes priekšsēdētājam

Vārds Uzvārds

SIA “Nosaukums”

12 darbinieku

IESNIEGUMS

Mēs, SIA “Nosaukums” 12 darbinieki, aicinām vadību organizēt kolektīvo sanāksmi, lai kopīgi apspriestu jautājumu par darbinieku darba samaksas jautājumiem. Lūdzam informēt mūsu pārstāvi Vārds Uzvārds par sanāksmes norises laiku un vietu.

Vārds Uzvārds                                                                                             paraksts

Vārds Uzvārds                                                                                             paraksts

Vārds Uzvārds                                                                                             paraksts

Vārds Uzvārds                                                                                             paraksts

Vārds Uzvārds                                                                                             paraksts

Vārds Uzvārds                                                                                             paraksts

Vārds Uzvārds                                                                                             paraksts

Vārds Uzvārds                                                                                             paraksts

Vārds Uzvārds                                                                                             paraksts

2021. gada 16. martā.