Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Notariālā akta izmaksas līgumā ar namu pārvaldnieku

J
jautā:
10. martā, 2021
Andra Potošova

Ar namu pārvaldnieku noslēgts atmaksas līgums par iekrājušos parādu. Atmaksas termiņš ir 1,5 gadi, summa 1410 EUR. Namu pārvaldnieks vēlas noslēgt notariālu līgumu par šo atmaksas līgumu. Vēlos uzzināt notāra pakalpojuma cenu, jo NP piedāvātā cena 130 EUR liekas neadekvāta.

A
atbild:
19. aprīlī, 2021
Latvijas Zvērinātu notāru padome
Vitālijs Bogdāns, zvērināts notārs

Visticamāk, namu pārvaldnieks vēlas dokumentu, kurš saistības neizpildes gadījumā ļaus atgūt parādu bez tiesas iesaistes. Šāda dokumenta izmaksas patiešām varētu būt 130 EUR, taču precīzu atbildi sniegs zvērināts notārs, kurš gatavos notariālo aktu.